Çerez Örnek

Kurslar

DENEY HAYVANI KULLANIM SERTİFİKASI KURSU

14-25 Kasım 2022

 

Ege Üniversitesi Hayvan Deneyleri Yerel Etik Kurulu tarafından 14-25 Kasım 2022 tarihleri arasında Kemirgenler (Fare, Hamster, Kobay, Sıçan, Tavşan ) kategorisinde Deney Hayvanı Kullanımı Kursu düzenlenecektir.  E.Ü. Laboratuvar Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezinde düzenlenecek “Deney Hayvanı Kullanımı Kursu”na katılabilmek için aşağıda verilen Ön Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak egehadyek@gmail.com   adresine göndermeniz gerekmektedir. Öğrencilere (Lisans, Yüksek lisans, Doktora ve Tıpta Uzmanlık)kurs ücreti 1250 TL olup, Kurum dışından gelecekler ve Ege Üniversitesi mezunu, personeli için kurs ücreti 1750 TL’dır.

Ön başvurular elektronik ortamda değerlendirmeye alınacaktır. Kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır. Ön Başvuru formunu lütfen eksiksiz doldurunuz.

Not: Sayın ilgili, kursa kesin kayıt yaptırdıktan sonra ödenen kurs bedeli sonraki kurs dönemine aktarılamaz ve hiçbir şekilde iade edilemez.

 

 

 

 

 

 

Deney Hayvanı Kullanımı Kursu

08-19 Nisan 2019

 

 

      Ege Üniversitesi Hayvan Deneyleri Yerel Etik Kurulu tarafından 08-19 Nisan 2019 tarihleri arasında Kemirgenler (Fare, Hamster, Kobay, Sıçan, Tavşan ) kategorisinde Deney Hayvanı Kullanımı Kursu düzenlenmiştir.

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ